Haberler
Adana, Embraco ve Sanhua semineri
Embraco ve Sanhua Firmaları ile Adana Sheraton Otelde eğitim seminerini gerçekleştirdik.
Adana, Embraco ve Sanhua semineri
16
Pzt

7 Ekim Cumartesi günü Adana Sheraton Otelde, Embraco ve Sanhua Firmaları ile gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerinde; 

Sanhua Firmasını Temsilen, Türkiye ve Ortadoğu Satış Müdürü Selim TOHUMCU, Türkiye Teknik Satış Müdürü İzzet ESKİNAZİ,

Embraco firmasını temsilen, Orta Doğu ve Avrupa Satış Müdürü Ennio SCHOIJIT, Ar&Ge Teknik Müdürü Peter BUKSAR,

Cantaş firmasını temsilen, Genel Müdür Devrim Özgür ARSEVEN ve Embraco’dan sorumlu  Satın Alma Uzmanı Eren KAYGUSUZ katıldı. 

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Adana’daki seminerin ilk bölümünde, Sanhua Türkiye Teknik Satış Müdürü İzzet ESKİNAZİ, Sanhua firmasının tarihi, vizyonu, Dünya ve Türkiye piyasasındaki konumları, amaçları ve sahip oldukları ürün gamı hakkında katılımcılara bilgi verdi. 

Seminerin ikinci bölümü, bu sene 5. kez Türkiye’ye ziyarette bulunan ve Cantaş’ın 30 yıldan fazla bir süredir tedarikçisi olduğu, Dünya’nın lider kompresör üreticisi Embraco firmasından yetkililerin sunumu ile devam etti. 

Embraco firmasını temsilen, Orta Doğu ve Avrupa Satış Müdürü Ennio Schoijit, Embraco’nun tarihi, vizyonu, dünya genelindeki satış organizasyonu ve fabrikaları hakkında kurumsal bilgileri katılımcılar ile paylaştı. Devamında, Embraco Ar&Ge Teknik Müdürü Peter Buksar Embraco’nun kompresör platformları, daha yüksek verimlilik ve daha geniş soğutma kapasiteler elde etmek amacıyla geliştirmiş oldukları en son modeller, Türkiye pazarına sunulan modeller hakkında teknik bilgiler, Avrupa F-Gaz regülasyonu hakkında Embraco’nun neler yaptığı, kompresör değişimi sırasında sıkça yapılan hatalar ve bu hataların önüne geçmek için neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler paylaştı. Sunum, soru ve cevap şeklindeki bilgi alış verişi yapılan bölüm ile sona erdi. 

Seminerimize katılan tüm katılımcılarımıza teşekkürü borç biliriz. 

Her geçen gün artan bir ivmeyle sektörde liderliğini devam ettiren Cantaş, sizlerin katılımı ile çok daha güçlü ve emin adımlarla yol almaya devam edecektir.