Markalar
Frigocraft
Frigocraft
FrigoCraft, Cantaş İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri Sanayi A.Ş. Şirketinin tescilli ticari markasıdır. FrigoCraft ürünleri, Türk Soğutma sektöründeki saygın ve konusunda deneyimli teknik insanların istekleri ve önerileri dikkate alınarak Cantaş tarafından tasarlanır.

Cantaş, küresel pazarlarda söz sahibi bir üretici olarak CE, ISO 9000:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gibi üretim kalitesini ortaya çıkaran Entegre Yönetim Sistemi ile tüm yeterliliklere sahiptir. Tasarım ve üretimdeki misyonumuz araştırma-geliştirme konusunda öncü olmanın yanı sıra, büyük çaplı üretim miktarlarına ulaşmak sureti ile maliyet lideri pozisyonunda olmak ve gerçek anlamda rekabetçi fiyatlarla ürünlerimizi pazara sunmaktır.

Sağlamlık, güvenilirlik ve kullanım servis kolaylığı, soğutma ekipmanları ürünlerimizde esas aldığımız en önemli kriterlerdir.

FrigoCraft ürünlerinin tüm üretim süreçleri Cantaş teknik ekibinin kontrolü altındadır. Kondenser üniteleri, evoparatörler, kondenserler, gaz depoları, soğutma komponentleri üretimi gibi tüm üretim hatları, üretimin her aşamasında üstün kaliteli üretim sürekliliğini sağlayabilmek adına sıkı şekilde izlenir ve denetlenir.

Ürünler Cantaş tarafından %100 testleri yapılarak Cantaş Sertifikalı Ürün (Cantaş Certificated Merchandise-CCM) damgası basıldıktan sonra sevk edilirler.

Cantaş şirketinin soğutma alanındaki 30 yılı aşkın deneyimi, ailesi olarak kabul ettiği müşterileri ve bu sayede ulaşmış olduğu satış hacmi birçok farklı seride üretim yaptırabilmesine olanak sağlıyor ve bu sayıyı kararlı çalışmalarımızla sürekli olarak arttırmaktayız. FrigoCraft soğutma ekipmanlarımızın kategorileri: kondenser ünitelerini, ısı değiştiricilerini (kondenserler, evaporatörler) gaz depolarını ve soğutma komponentlerini içermektedir. Standart ürünlerimize ilave olarak, güçlü araştırma ve geliştirme departmanımız sayesinde, ayrıca müşterilerimizin standart olmayan ekipman ihtiyaçlarına da cevap verebilmekteyiz. Her türlü kullanım için uygun çok geniş bir ürün yelpazesi ile kondenser ünitelerimizi ve soğutma ekipmanlarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

FrigoCraft ürünlerinin müşterileri mutlak suretle yeterlilik belgelerine sahip soğutmacılardır. Cantaş firması FrigoCraft ürünlerini sadece profesyonel soğutmacı müşterilerine pazarlar ve taahhüt işleri tamamen soğutmacılar tarafından yapılır. Buradaki amaç tüm soğutmacı müşterilerimizin bir anlamda birlikte hareket etmelerinin sağlanması sayesinde büyük üretim ölçeklerinin yakalanmasıyla en kaliteli ürünün en uygun fiyatla sunulması çalışmasıdır.

Çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve yetenekleri başarımızın temel taşıdır. Sıkı ve tutarlı çalışmamızın eseri olarak, ekipmanlarımızın kalitesi, teslimat sürelerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle tüm müşterilerimizin övgü ve güvenini kazanmayı başardık. Deneyimli kadromuz kondenser üniteleri, evoparatörler, kondenserler, soğutma komponentleri, gaz depoları gibi ekipmanların dizayn, üretim ve pazarlama konularındaki yetenekleri ve performansları sayesinde tüm dünyada sektörümüzün genelinde sevgi ve saygınlık kazanmışlardır.

FrigoCraft ismi bu alanda üstün kalite, rekabetçi fiyat ve stoktan teslimat ile eş anlamlı olarak anılır. Yalnızca müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için değil, aynı zamanda pazarın gerekliliklerinin de üzerine çıkmak için en üst düzey kalitedeki ürünlerimize her geçen gün yenilerini katmaya devam etmekteyiz.

FrigoCraft ürünleri her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyetleri için, en üstün kalite ve devamlı gelişme prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalınarak üretilmektedirler. Tüm dünyadaki soğutma ile ilgili olan işletmeleri, bütün içtenliğimizle, güven ve kazanç temellerinde parlak bir gelecek için profesyonel bir iş birliğinin temellerini atmaya davet ederiz.