Markalar
Fuchs
Fuchs
Almanya'nın Mannheim şehrinde bir aile firması olarak 1931 yılından kurulan FUCHS firması, günümüze kadar dünya çapında faaliyetlerini devam ettiriyor ve bağımsız şirketler arasında dünya'nın önde gelen yağ tedarkçisi konumundadır.

FUCHS,geniş ürün yelpazesi ile yağ sektöründe daima en çok istenen ve aranan firma olmuştur.Çok yönlü niş pazarlar için ,müşterilerin isteklerine göre özel ürünler üreterek, standart ürünlerini tamamlıyorlar.

FUCHS yağları yüzlerce uygulamada bir çok farklı kesimden tercih ediliyor;otomobil şöförleri ve motorbisiklet kullanıcıları,ürün nakliyecileri,madencilikte,çelik endüstrisinde,taşıt ve makine imalatında,inşaat sektöründe soğutucu kompresörlerde ve tarım araçlarında.

FUCHS 'un şuanda deniz ötesi 60 noktada operasyonel şirketi ve 4000'den fazla çalışanı var.

FUCHS geniş ürün yelpazesi ile bir çok uygulamada ve endüstiride kullanılıp,çok çeşitli müşterilerden talep görüyor .Maden ve çelik endüstirisinden ,çiftçilere ;otomobil sektöründen,ulaştırma şirketlerine ;Makine imalatçısı firmalardan ,eczacılık endüstirisine ,yerel ürün üreticilerine kadar herkes tarafından kullanılıyor.