Markalar
Sanhua
Sanhua
"Mükemmellik için çabala, Mükemmellik arayışı ".

Sanhua 30 yıllık deneyimi ve küresel pazardaki varlığı ile klima ve soğutma sektörlerinin kontrol ekipmanları ve diğer bileşenlerinin lider üreticisidir. Otomotiv, ev ekipmanları, klima ve soğutma endüstrilerinin dev üreticileri ile kurulmuş olan işbirliği Sanhua’ya en yüksek kaliteli ürünü en rekabetçi fiyatlara sunabilen dünyanın OEM tedarikçisi lideri pozisyonunu sağlamıştır.

Sanhua kurmuş olduğu stratejik tedarik ve işbirliğini ilişkisini dünya lideri soğutma ve klima üreticileri ile sürdürmektedir; Panasonic, Daikin, Mitsubishi, Toshiba, Hitachi, Fujitsu, LG, Samsung, Carrier, Trane, York, Gree, Midea and Haier bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca Ranco ve Aweco gibi sektörün lider firmalarının Sanhua tarafından stratejik olarak satın alınmaları ve endüstrinin önemli firmaları ile yapılan ortak girişim çalışmaları Sanhua’nın dünyanın en büyük expansion valf, solenoid valf, 4 yollu vana üreticisi olmasını sağlamış ve bu sayede şirket yıllık 100 milyon adetten fazla satış rakamları elde etmiştir.

Sanhua, 100 en güçlü Çinli sanayi markası arasında yer almaktadır.

3 yıldır devam eden sürekli büyümeden sonra, Sanhua ticari klima ve soğutma kontrolleri ve sistem ekipmanlarını Avrupa pazarına tanıtmak için çok önemli gelişmeler kaydetmiş, servis ve lojistik konularında Avrupa ülkelerinde ciddi yatırımlar yapmaya başlamıştır.