Markalar
Ziehl-Abegg
Ziehl-Abegg
Müşteri memnuniyeti ve kalite sadece iş yaklaşımı olarak değil, aynı zamanda her gün gerçekliği kanıtlanması gereken kavramlar olarak değerlendirilir. 1910 da kurulan Ziehl-Abegg, dıştan rotorlu motorların, motor fanı olarak gelişim gösterdiği 1950'lerde bu alanda büyük bir atılım başlattı. O zamandan beri bu öncü olma prensibi geliştirilmekte ve yeni uygulamalar için uygun hale getirilmektedir.

Ziehl-Abegg, geçmişten beri hep seçkin bir marka olmuş ve asansör sürücü üretimi, motor üretimi, fan ve kontrol sistemleri gibi yüksek kalite standartları gerektiren önemli sektörlerde lider konuma gelmiştir.

Asansör yada yürüyen merdiven uygulamalarının birçoğunda Ziehl-Abegg motorlarının kullanıldığını görebilirsiniz."Made in Kuenzelsau" damgasını taşıyan fanların(örneğin büyük binaların klima sistemlerinde) büyük talep gördüğü yerlerde, Ziehl-Abegg elektronik kontrol sistemlerine de rağbet büyük olmaktadır, verimli hız kontrollü fanlarının yetenekleri sayesinde, temiz oda uygulamalarında ve soğutma teknolojilerinde oldukça yüksek rağbet görmektedir.

Ziehl-Abegg, sürücü pazarına kontrol sistemleri sunmaktadır. Bu sistemler pozisyon ivmesi, konforlu yolcu taşıma, nakliye asansörleri, stoklama ve boşaltma sürücüleri, vinç ve asansörler gibi uygulamalarda çok beğenilmektedir. Ziehl-Abegg, Kuenzelsau' daki merkez ofisindeki, Waldenburg'a yakın mesafedeki Bieringen tesislerindeki ve Hohenhole ticaret bölgesindeki 1500 çalışanı ile birlikte Hohenhole'deki en büyük istihdam kaynaklarından birisidir.

Ziehl-Abegg, Kocher ve Jagst nehirlerinin yakınlarında üretilen elektromekanik ürünlerine global bir yaklaşım temin etmek için dünyada 30'dan fazla ülkede şubelere, üretim tesislerine, temsilcilere ve iş ortaklarına sahiptir. Satış ağımız,yeni kazanılan sürekli pazar paylarıyla, Avustralya' dan Kanada' ya, İskandinavya' dan Güney Afrika' ya, Büyük Britanya' dan Çin'e kadar uzanmaktadır.